• Ново
Уникатни поволни цени, женски fau велур, стојат јака по поштенски патент на мото -велосипеди, исечена јакна

Уникатни поволни цени, женски fau велур, стојат јака по поштенски патент на мото -велосипеди, исечена јакна

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Јакната Faux Suede е дизајнирана во стил на мотоцикл, кул и модерна за секојдневно носење во есен и зима. Исечената јакна се карактеризира со јака за стоење, долги ракави, патент на предниот дел и два поштенски џебови. Совршено стилизирајте го со какви било основни врвни и faux кожни хеланки или фармерки за да се покаже велејќи стил. Моделот носи XS. (Висина : 5'9 ", Градите : 33 7/8 инчи, половината : 25 7/8 инчи, колк : 36 3/5 инчи, тежина : 135,5 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - - ГИРТ за градите ширина на рамото должина на должина 35 7/8 14 7/8 - 20 3/4s 37 3/4 - - 15 3/8 - 21 1/4m - 39 3/4 15 7/ 8 - 21 3/4 L 42 7/8 16 5/8 - 22 3/8xl 46 1/8 - - 17 3/8. Бикер исечена јакна 92% полиестер 8% спандекс. Увезена. Јака за стоење. Затворање на поштенски патенти. Две џебови за поштенски патенти. Фаукс велур. Мото велосипедист исечена јакна. Машинска миење ладно со слични бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Паметниот Buddie Fitbit Flee Flee Replicent Band
  • Ново
Мислење на купувачите:

Паметниот Buddie Fitbit Flee Flee Replicent Band

Паметни опсези за следење на модни активности на Buddie за употреба со Fitbit Flex се достапни во широк спектар �

DEN 178.40