• Ново
Риа мода возрасна женска стаклена кристална лента за глава

Риа мода возрасна женска стаклена кристална лента за глава

Buyers rating:
DEN 175.84

Износ

Проширете го вашиот репертоар за фризура со лента за коса од оваа колекција! Овие ленти за глава се карактеризираат со затрупан пресврт на предниот дел за изглед што додава текстура и волумен на вашата фризура, додека шарените отпечатоци лесно со најразлични облеки. Завршете неуредна пунџа со една од овие, или оставете ја косата надолу за да ја однесете вашата коса ден од обични до вонредни! Детали : Материјал : PU кожа Сите типови на коса широко вклопување (6,5 "дијаметар) Riah Fashion Glass Crystal обложена глава.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и мега пакет за коса, 30 парчиња
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и мега пакет за коса, 30 парчиња

Стилови што го крадат шоуто, овој мега пакет за коса од време и TRU има 30 различни забавни додатоци направ�

DEN 192.16
Магидна глава со копче, црно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Магидна глава со копче, црно

Ажурирајте ја колекцијата на додатоци на отворено со оваа магидна глава со копче Има декоративно копче

DEN 127.84
Лак за потпишување на нане од нане
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лак за потпишување на нане од нане

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 2.67