• Ново
Invisibbble Оригинална спирална вратоврска за коса - бронза ме прилично 3 парчиња

Invisibbble Оригинална спирална вратоврска за коса - бронза ме прилично 3 парчиња

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Тајната на оригиналната Invisibobble лежи во нејзината спирална форма. Дистрибуира притисок рамномерно околу вашата конска опашка, така што добивате силно и удобно вклопување без никакви оценки. Вклучува 3x Invisibobble Оригинални врски со спирала за коса во бронза ме прилично. Почувствувајте ја разликата : Благодарение на нејзината мазна површина, оригиналната вратоврска за коса Invisibble не се заплетка со сува коса. Invisibobble е не-натопување, хигиенски lубител на вода, никогаш повеќе нема да бидете изнервирани од влажни врски за коса. Секоја дневна удобност : Во која се наоѓаат Hair Vetech, научно е докажано дека предизвикува 31% помала штета, остава 68% помалку ознаки и 100% помалку болка од обична еластична вратоврска за коса. Крајниот моден додаток : Се претвори во модерна нараквица, оригиналната вратоврска за коса Invisibobble е шарен и стилски додаток што ја заокружува секоја облека. Премногу добро за да се биде вистина? Не, затоа што Invisibobble издава ovingубов со коса. Едноставно ovingубов со коса : Ние веруваме во создавање револуционерни додатоци за коса за секого, без оглед на типот на косата и текстурата. Ние нудиме производи за тенка коса, густа коса, кадрава коса и сè што е помеѓу. Ние прифаќаме и славиме секоја од нашите разлики и ние сме посветени да обезбедиме стилски, без траги додатоци за коса за секоја личност, без оглед на видот на косата што ја имаат.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Магидна глава со копче, црно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Магидна глава со копче, црно

Ажурирајте ја колекцијата на додатоци на отворено со оваа магидна глава со копче Има декоративно копче

DEN 127.84
Чудо на нација на нација, парче, парче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чудо на нација на нација, парче, парче

Современата софистицираност и стилските палки се прават со квалитетот што би очекувале од Wonder Nation Дода�

DEN 142.08
Врза за коса на родилка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врза за коса на родилка

Забавен подарок и додаток, овие врски за коса од родилки се премногу слатки за да поминат...

DEN 271.84
Време и мега пакет за коса, 30 парчиња
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и мега пакет за коса, 30 парчиња

Стилови што го крадат шоуто, овој мега пакет за коса од време и TRU има 30 различни забавни додатоци направ�

DEN 192.16
Јојо Сива со среден лак за коса
  • Ново
Мислење на купувачите:

Јојо Сива со среден лак за коса

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 0.67