• Ново
Rock It нема пакет со картичка со лента за лизгање

Rock It нема пакет со картичка со лента за лизгање

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Земете ја вашата обична коса направете од здодевна до убава, без ова, без лизгање на главата со тоа. Меката, ткаенина конструкција се протега за да одговара на главите од сите големини без да ги стиска или притиска како тврди ленти за коса. Без оглед на каква облека се лизгате наутро, кремот за боење на оваа карпа е сигурно да го надополни вашиот стил. Во лентата со глава се одликува со текстура на цветни детали што го прави идеален, низок напор за да додадете сериозен визуелен интерес за вашиот изглед. Стилската модна лента за глава останува на место од утро до вечер. Богатиот крем за боење лесно се координира со каква било облека и палета на бои. Симпатична, текстуриран цветен дизајн додава визуелен интерес за која било фризура. Истепената конструкција се наоѓа удобно без да стиска или да притиска. Погодно една големина одговара на целата конструкција е погодна за деца и возрасни.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Rock It No-Slip Lead Lbard
  • Ново
Мислење на купувачите:

Rock It No-Slip Lead Lbard

Лентите за глава на Rockit No Slip се дизајнирани да одговараат на секоја глава со големина Кадифениот грб дод

DEN 3.00
Лак за потпишување на нане од нане
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лак за потпишување на нане од нане

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 2.67
Јојо Сива со среден лак за коса
  • Ново
Мислење на купувачите:

Јојо Сива со среден лак за коса

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 0.67
Магидна глава со копче, црно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Магидна глава со копче, црно

Ажурирајте ја колекцијата на додатоци на отворено со оваа магидна глава со копче Има декоративно копче

DEN 127.84
Клип за клип за возрасни за родилки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клип за клип за возрасни за родилки

Совршен додаток за родендени, додајте го вашиот Updo со овие кул клипови за канџи за родилници Декорирани

DEN 1.33
Голем сет за клип на канџи - топли бои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Голем сет за клип на канџи - топли бои

Нудејќи широк спектар на стилови и додатоци за сите сезони и изглед со сè што ви треба за да се направите

DEN 2.33
Време и силно цврсто шепач
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и силно цврсто шепач

За секој ден на косата што не оди како што е планирано? Таму е трендовски штрајк за да го поправите...

DEN 3.00