• Ново
Мали врски за коса, кокос бело

Мали врски за коса, кокос бело

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Држете ја косата и подобрете го вашиот стил со телетии. Силниот зафат, без рип -вратоврска за коса што се дуплира како нараквица. Силни, убави и стилски, телетеите се дизајнирани да издржат секојдневни барања додека ги погледнат на следното ниво. Продадени во пакувања од три. Силен зафат, помалку главоболки, ги намалува оштетувањата, ги намалува набори, водата што е престој, моден додаток.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и силно цврсто шепач
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и силно цврсто шепач

За секој ден на косата што не оди како што е планирано? Таму е трендовски штрајк за да го поправите...

DEN 3.00
Начин да се слави
  • Ново
Мислење на купувачите:

Начин да се слави

Барате некои нејасни велигденски уши да ги носат на овој велигденски празник? Овие осветлувачки уши на �

DEN 288.00
Јојо Сива со среден лак за коса
  • Ново
Мислење на купувачите:

Јојо Сива со среден лак за коса

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 0.67
Rock It No-Slip Lead Lbard
  • Ново
Мислење на купувачите:

Rock It No-Slip Lead Lbard

Лентите за глава на Rockit No Slip се дизајнирани да одговараат на секоја глава со големина Кадифениот грб дод

DEN 3.00
Време и мега пакет за коса, 30 парчиња
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и мега пакет за коса, 30 парчиња

Стилови што го крадат шоуто, овој мега пакет за коса од време и TRU има 30 различни забавни додатоци направ�

DEN 192.16
Време и Тру дами клип за коса
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и Тру дами клип за коса

Понекогаш, повеќе е помалку Достапно во најразлични кул бои и големини, овој 10пакет клипови за коса од в�

DEN 3.33
Лак за потпишување на нане од нане
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лак за потпишување на нане од нане

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 2.67
Клип за клип за возрасни за родилки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клип за клип за возрасни за родилки

Совршен додаток за родендени, додајте го вашиот Updo со овие кул клипови за канџи за родилници Декорирани

DEN 1.33