• Ново
Време и TRU CLИВОТНА КЛИП за кафеава коса и сет за вратоврска за коса, 11-парчиња

Време и TRU CLИВОТНА КЛИП за кафеава коса и сет за вратоврска за коса, 11-парчиња

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Малите детали одат на долг пат. Направете изјава за фризура со оваа коса вратоврска и клипови за коса поставени од време и TRU со најразлични стилски додатоци за да ја надополнат секоја облека. Комплетирајте со врски за коса и три клипови. Исклучиво на. Материјал : 30% железо/20% смола/20% еластична/10% акрилик/10% ратен/10% полиестер; Врза за коса : 90% полиестер/10% еластична. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Сет од 11 парчиња вклучува : седум врски за коса; Четири клипови. Карактеристики : Повеќебојни. 11-парчиња вратоврска за коса и клип за коса поставени од време и TRU.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Клип за клип за возрасни за родилки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клип за клип за возрасни за родилки

Совршен додаток за родендени, додајте го вашиот Updo со овие кул клипови за канџи за родилници Декорирани

DEN 1.33
Клипови за коса на Claw Claw, 3-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клипови за коса на Claw Claw, 3-пакет

Ова не е вашиот просечен клип за коса на канџи Слатко разгалениот дизајн го облекува овој класичен дода�

DEN 0.67
Сет за време и трага, пакувајте се
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет за време и трага, пакувајте се

Трендовски нараквица или шик додаток за коса, сетот за чистење со 5 пакувања на TRU може да биде стилизира�

DEN 1.67
Време и мега пакет за коса, 30 парчиња
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и мега пакет за коса, 30 парчиња

Стилови што го крадат шоуто, овој мега пакет за коса од време и TRU има 30 различни забавни додатоци направ�

DEN 192.16
Врза за коса на родилка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врза за коса на родилка

Забавен подарок и додаток, овие врски за коса од родилки се премногу слатки за да поминат Изберете го ва�

DEN 271.84
Боби пински сет, 7-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Боби пински сет, 7-пакет

Чувајте ја вашата коса обезбедена и стилска со овој симпатичен сет на боби пин! Одликувајќи се со седум �

DEN 2.33
Магидна глава со копче, црно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Магидна глава со копче, црно

Ажурирајте ја колекцијата на додатоци на отворено со оваа магидна глава со копче Има декоративно копче

DEN 127.84
Лак за потпишување на нане од нане
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лак за потпишување на нане од нане

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 2.67