• Ново
Клипови за коса на Claw Claw, 3-пакет

Клипови за коса на Claw Claw, 3-пакет

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Ова не е вашиот просечен клип за коса на канџи. Слатко разгалениот дизајн го облекува овој класичен додаток, што го прави совршен за кога сакате да ги извадите работите. Идеално за фрлање во вашата торба за оние само во случајни денови, тој доаѓа во удобен мулти-финичен три пакувања за разноврсни опции за стилизирање. Материјал : 95% пластика/5% челик. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 клипови за коса. Затворање : клип-на. Карактеристики : Дизајн на канџи; заоблен стил на лушпа; Вклучува мат и сјајни завршувања. 3-пакувани клипови за коса за коса за жени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Начин да се слави
  • Ново
Мислење на купувачите:

Начин да се слави

Барате некои нејасни велигденски уши да ги носат на овој велигденски празник? Овие осветлувачки уши на �

DEN 288.00
Време и мега пакет за коса, 30 парчиња
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и мега пакет за коса, 30 парчиња

Стилови што го крадат шоуто, овој мега пакет за коса од време и TRU има 30 различни забавни додатоци направ�

DEN 192.16
Боби пински сет, 7-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Боби пински сет, 7-пакет

Чувајте ја вашата коса обезбедена и стилска со овој симпатичен сет на боби пин! Одликувајќи се со седум �

DEN 1.67