• Ново
Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметнички платно отпечатоци „не сите што талкаат се изгубени мотивациони цитати и изреки на растенијата - злато, зелен

Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметнички платно отпечатоци „не сите што талкаат се изгубени

Buyers rating:
DEN 927.20

Износ

Не сите што талкаат се изгубени растенија, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на типографија со мотивациска цитати и изреки тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози