• Ново
Студио мапи со Wynwood и знамиња wallидни уметности платно ги отпечати светските мапи „Mapamundi Musicale Light“ - злато, бело

Студио мапи со Wynwood и знамиња wallидни уметности платно ги отпечати светските мапи „Mapamundi Musicale

Buyers rating:
DEN 1071.84

Износ

Mapamundi Musicale Light, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на мапи и знамиња со тема на светски мапи за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози