• Ново
Трговска марка ликовна уметност Ноќи Мандала во сина платно уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Ноќи Мандала во сина платно уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, дрвена рамка

Buyers rating:
DEN 2601.60

Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „Ноќи Мандала во сина„ платно уметност од Кети Г. Аренс, бела мат, дрвена рамка : уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Декларирани својства

Најдобри предлози