• Ново
Трговска марка ликовна уметност Флобела III платно уметност по боја пекара злато украсена рамка

Трговска марка ликовна уметност Флобела III платно уметност по боја пекара злато украсена рамка

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини, трговска марка ликовна уметност „Флобела III“ платно уметност по боја пекарница злато украсена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Декларирани својства

Најдобри предлози