• Ново
Студио Винвуд Студио Канвас Флорал Дијаграм III Флорална и ботаничка флорали Wallидна уметност ПАНВА БЕЗБЕДНОСТ 16X24

Студио Винвуд Студио Канвас Флорал Дијаграм III Флорална и ботаничка флорали Wallидна уметност ПАНВА БЕЗБЕДНОСТ

Buyers rating:
DEN 2239.84

Износ

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со цветен дијаграм III од Wynwood Studio Canvas, прекрасно парче уметничко дело на florals wallидови направено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис Браун и Хуе се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Декларирани својства

Најдобри предлози