• Ново
Трговска марка ликовна уметност Jungfraujoch Switzerland Canvas Art by Filippe Sainte-Laudy, White Matte, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Jungfraujoch Switzerland Canvas Art by Filippe Sainte-Laudy, White Matte,

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено, образложено уметничко парче има планински врвови покриени со снег. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

Декларирани својства

Најдобри предлози