• Ново
Авенија на пистата животни wallидни уметности платно отпечатоци „Cheval Asiatiqu“ Farm Animal - црно, бело

Авенија на пистата животни wallидни уметности платно отпечатоци „Cheval Asiatiqu“ Farm Animal - црно, бело

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prints 'Cheval Asiatique' Farm Animal - црна, бела азитика на белиот Cheval, е вешто изработено модерно уметничко дело од фармата од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема на фарма на животни за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози