• Ново
Трговска марка ликовна уметност „огледало на душата“ платно уметност од Филип Саинте-лауд, бел мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност „огледало на душата“ платно уметност од Филип Саинте-лауд, бел мат, сребрена

Buyers rating:
DEN 2601.60

Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Огледало на душата“ платно уметност од Филип Саинте-Лоуди, Бела мат, Сребрена рамка : Уметник : Филип Саинте-Лауди. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Декларирани својства

Најдобри предлози