• Ново
Трговска марка ликовна уметност Mallards Canvas Art by Color Bakery White Matte, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Mallards Canvas Art by Color Bakery White Matte, црна рамка

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „трговски платно“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Декларирани својства

Најдобри предлози