• Ново
Нов стандарден замена пред лево долниот дел од фларот, се вклопува во 1998 година- Blazer Chevrolet S

Нов стандарден замена пред лево долниот дел од фларот, се вклопува во 1998 година- Blazer Chevrolet S

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден преден дел на возачот на долниот дел на возачот, ZR2, ZR2 Модел. Тој е дизајниран да го замени постојниот Fender Flare. Тоа одговара на вашиот Blazer од 1998-2003 година Chevrolet S10. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна замена на предниот дел на возачот на долниот дел на бранот, се вклопува во 1998-2003 модели на Chevrolet S10 Blazer ZR2, изработени од PP пластика. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Fits Select : 1998-2003 Chevrolet Blazer 1998-2003 GMC Sonoma 1998-2001 GMC Jimmy 1998-2003 Chevrolet S Truck S10 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози