• Ново
Дизајн стоечки пепелник хромирана завршна висина прилагодлива современа современа

Дизајн стоечки пепелник хромирана завршна висина прилагодлива современа современа

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Прилагодувачки од висина, 2 парчиња челични столбови во внатрешноста на урната од метална пепел ја минимизираат урната на миризбата на пепел, отстранливиот врв обезбедува едноставно чистење, само извадете ја пепелта, празна пепел внатре и избришете ги остатоците од пепел, тогаш нема да најдете ништо друго освен беспрекорен и Елегантна фиока за цигари. Додадена стабилност, пондерирана и поголема база обезбедува додадена стабилност во затворен простор, без грижа за паѓање на пепел или истурање на пепел, подобро да го чувате вашиот простор во уредување. погодност. Опис : Овој пепелник нуди софистициран стил и метал конструкција за атрактивно и ефикасно управување со легло за пушење. Округот, метална пушење пепел урн се користи за отстранување на цигари и има метален ентериер за да изгасне цигари и да го минимизира тлеењето. Спецификација : Висина : 24 "или 16,50 " (по избор) Тежина : 4,2 lb. Список на пакети : 1 x Ashtray 1 x Упатство 2-парчиња челични столбови во хром и црна завршница Анти-корозија Обезбедете 2 височини (24 "или 16,50 "). Пондерирана и поголема база обезбедува додадена стабилност во затворен простор. Единствена пепелска цигара во Chrome & Black Finish изгледа луксуз и уметнички.

Декларирани својства

Најдобри предлози

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

На возраст од 8 и повеќе години; 26 играчи Тематски околу вашиот град! Возбудлива и едукативна игра; Забав�

DEN 2.00
Глутен бесплатна торта со чоколади
  • Ново
Мислење на купувачите:

Глутен бесплатна торта со чоколади

Декадентна чоколадна торта што доаѓа неоткриена Вклучени ќе бидат цевководи торба со вкусен замрзнува�

DEN 853.92