• Ново
Уникатни поволни цени чипка предни перики среден долг бран на тело за девојче црна 12 со капаче за перика

Уникатни поволни цени чипка предни перики среден долг бран на тело за девојче црна 12 со капаче за перика

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Периката е многу модерна и променлива, можете да ја направите во кој било стил според вашата потреба. Време е да ги покажеме вашите генијални вештини. Дишејќи висока еластична мрежа и лесна, ве тера да се чувствувате многу удобно кога ја носите оваа предна перика од чипка. Оваа симпатична перика е исто така одличен подарок за вашите пријатели или семејство. Тоа е долготрајна фризура; Повторно користење, миење, миење со шампон во ладна вода. Предните перики на чипка со реални коса, го прават тоа исто како и вашата сопствена коса, сите ќе бидат изненадени колку е реална оваа перика. Изработено е од отпорен на топлина синтетичко влакно, мек допир и природен изглед, исто како и вашата вистинска коса. Перики за жени со многу стилски дизајни и прилично изглед, ве прават поубави и самоуверени, ќе добиете тони комплименти со оваа симпатична перика. Удобното капаче за перика со 2 прилагодливи ленти и 2-3 чешли за да ги поправите, можете да ја прилагодите нејзината големина за да одговара на главата. Совршена големина за повеќето луѓе. Единствени поволни цени, чипка предни перики Среден долг бран на тело за девојче црна 12 "со капа на перика погоден за повеќето луѓе. Лесен за носење. Должина на перика : 12". Тежина : 255g. Прилагодливо капаче за перика : 21 " - 23". Боја : Црна. Материјал : Синтетичко влакно. Вклучен пакет : 1 перика; 2 перика капа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Под-склоп на барел
  • Ново
Мислење на купувачите:

Под-склоп на барел

Подсклопување на барел, 8.0 "MT 4140 CM SBN, 300 црни отпечатоци : Должина : 8.0 ", 1 : 7 "Twist Комора : 300 BLK Профил : Среден

DEN 3.00