• Ново
Перформанси на рамни предни перформанси на мажите од Саване, чино панталони

Перформанси на рамни предни перформанси на мажите од Саване, чино панталони

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Внимателно изработени за да ги мешате перформансите и канцеларијата, овие перформанси на Savane Performance Chino се карактеризираат со комфорна лента за половината што ви дава дополнителна 3-та соба во половината и не-железо завршница за да ја направите облеката за одржување на облеката. Директно вклопување на ногата - тример низ седиштето и ногата. Проширувачките увезени работни панталони имаат удобна лента за половината што ви дава леснотија до 3 инчи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Полнач за брза батерија Kodak K
  • Ново
Мислење на купувачите:

Полнач за брза батерија Kodak K

Брза и удобнаПополнете ја батеријата KLIC8000 LiIon за 4 часа или помалку Шест меѓународни приклучоци за напој

DEN 319.36