• Ново
Мудар 8WD717- Премиум високо задно седиште, црвено сиво јаглен

Мудар 8WD717- Премиум високо задно седиште, црвено сиво јаглен

Buyers rating:
DEN 1638.08

Износ

Визол 8 WD717 Премиум со високо задно седиште се карактеризира со ом-пинч алуминиумски шарки. Доаѓа со избор на шарка за пијано за монтирање на седиштето за возачот и патникот. Пластична рамка за обликување на седиштето. Морско одделение УВ и мувла третирани винил. Подлога за висока компресија од морска оценка. Вклучува хардвер за монтирање за монтирање на кој било стандарден систем за пиедестал на BIA 4. Серија 8 WD717 серија Премиум со високо задно седиште во облик на пластична рамка со високо-влијание на пластична рамка. Подлога за компресија од пена. Тешка должност 28 мл. Винил од морско одделение. Отпорен на мувла и УВ-третирана. Нема никакви шарки за алуминиум во стилот на ОЕМ. Се монтира на кој било систем за подножје на БИА стандард 4. Евентуално монтирајте шарка за пијано за позиција на возачот или патникот. Димензии на седиштето- Висина : 22,5 ", ширина : 17", длабочина : 19,25 "Длабочина на седиштето : 16".

Декларирани својства

Најдобри предлози

Воден пијалок Manantiales Penafiel Penafiel, 20. Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Воден пијалок Manantiales Penafiel Penafiel, 20. Оз

Вода, минерална пролет, пијалок, јагода, шише 20,3 мл вештачки зачинет пијалок со вода од минерална изворс�

DEN 0.33