• Ново
Мудар 8WD717- Премиум високо задно седиште, црвено сиво јаглен

Мудар 8WD717- Премиум високо задно седиште, црвено сиво јаглен

Buyers rating:
DEN 1638.08

Износ

Визол 8 WD717 Премиум со високо задно седиште се карактеризира со ом-пинч алуминиумски шарки. Доаѓа со избор на шарка за пијано за монтирање на седиштето за возачот и патникот. Пластична рамка за обликување на седиштето. Морско одделение УВ и мувла третирани винил. Подлога за висока компресија од морска оценка. Вклучува хардвер за монтирање за монтирање на кој било стандарден систем за пиедестал на BIA 4. Серија 8 WD717 серија Премиум со високо задно седиште во облик на пластична рамка со високо-влијание на пластична рамка. Подлога за компресија од пена. Тешка должност 28 мл. Винил од морско одделение. Отпорен на мувла и УВ-третирана. Нема никакви шарки за алуминиум во стилот на ОЕМ. Се монтира на кој било систем за подножје на БИА стандард 4. Евентуално монтирајте шарка за пијано за позиција на возачот или патникот. Димензии на седиштето- Висина : 22,5 ", ширина : 17", длабочина : 19,25 "Длабочина на седиштето : 16".

Декларирани својства

Најдобри предлози

J. Neil 60 Rake Clam
  • Ново
Мислење на купувачите:

J. Neil 60 Rake Clam

Соберете школки на брегот со F.J Neil® Clam Rake Користете го коцката од мида при слаба плима и влечете го гребл�

DEN 1199.84
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Ситно мелен златен ананас Богата со витамин C 0 g транс маснотии 0 мг холестерол 70 калории по порција...

DEN 1.33
Глутен бесплатна торта со чоколади
  • Ново
Мислење на купувачите:

Глутен бесплатна торта со чоколади

Декадентна чоколадна торта што доаѓа неоткриена Вклучени ќе бидат цевководи торба со вкусен замрзнува�

DEN 853.92
На површината калај буква t, секоја
  • Ново
Мислење на купувачите:

На површината калај буква t, секоја

На површинските лимени букви се одлични за правопис на зборови и имиња! Закачете ги на вашиот wallид, став�

DEN 0.33
Држач
  • Ново
Мислење на купувачите:

Држач

Држете го држачот на картички за подароци за лигите за време на празник, обезбедува забавно, светлосен л

DEN 176.32