• Ново
Мал рустикален леано пиедестал

Мал рустикален леано пиедестал

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Стоејќи на висина од 8,5 инчи, овој мал рустикален леано пиедестал е совршен акцент за декорација во внатрешноста или надвор од вашиот дом. Тоа е освен рустикалната линија за повлекување на Стоунбриар и добро ќе се меша со сè што нуди Стоунбриар. Мал рустикален леано пиедестал : измешана 'рѓа метална завршница. Леано железо. 3,5 "W x 8.50" H x 3 "D. Избришете го чисто. Модел# SB-4808 A.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Мојче од млечна мешавина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мојче од млечна мешавина

Направено со кремаста урда и вистински боровинки, млечни мешавини? Куќата е пријатна задоволувачка зак�

DEN 1.67