• Ново
Дното на вратата на дното, алуминиумската база на алуминиумска алуминиум 39 1,5

Дното на вратата на дното, алуминиумската база на алуминиумска алуминиум 39 1,5

Buyers rating:
DEN 221.60

Износ

Опис на алуминиумската легура на дното на вратата F-форма F-форма 39 "x 1.5 " Опис : Четката на вратата е дизајнирана да го запечати јазот помеѓу дното на вратата и горниот дел од прагот или површината на подот. Сите влезови на дното на вратата се испорачуваат со црна боја Четка. Дизајнирана со држач на дното на алуминиумска легура и PP четка, анти-кара и трајни.Гративно намалете ја инфилтрацијата на светлината и ветерот, контролирајте ја навлегувањето на прашина и издувни гасови. Основна алуминиумска база на алуминиумска легура на дното на вратата 39 "x 1,5" алуминиумска алуминиумска основа и најлонска четка, анти-кавга и издржлива . УВ стабилизирана, зависна, долготрајна, економична, економична . четка во голема мерка ја намалува инфилтрацијата на светлината, Воздух, ветер, дожд и снег, спречете ја загубата на топлина, контролирајте ја навлегувањето на чад и испарувања. на ескалатор, лифт, кабинет, машинска алатка итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Мал рустикален леано пиедестал
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мал рустикален леано пиедестал

Стоејќи на висина од 8,5 инчи, овој мал рустикален леано пиедестал е совршен акцент за декорација во внат�

DEN 1.33
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

На возраст од 8 и повеќе години; 26 играчи Тематски околу вашиот град! Возбудлива и едукативна игра; Забав�

DEN 2.00