• Ново
Гербер бебе девојчиња и маици за девојчиња за деца, Skort & Leggings, комплет за облека

Гербер бебе девојчиња и маици за девојчиња за деца, Skort & Leggings, комплет за облека

Buyers rating:
DEN 242.40

Износ

Изработена со прекрасно мека ткаенина и нежна еластична лента за половината, оваа облека од 4 парчиња поставена од Гербер го одржува бебето удобно цел ден! Овие облеки на девојчиња се совршени за активни и мобилни млади, бидејќи ткаенината нема да го спречи движењето и поттикнува удобна игра. 4-парчиња сет вклучува : 1 здолниште со гаќички, 2 кошули, 1 тенок пантолона. Врвови : екипаж; графички фронт; кратки ракави. Панталони : еластична лента за половината; печатење на сите. Здолниште : еластична лента за половината; печатење на сите; Ниво на детали за руфла. Крајните се карактеризираат со нежна еластична лента за половината за оптимална удобност. 12м-5Т. Супер мек. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Облека со 4 парчиња Гербер сет за девојчиња за бебиња и девојчиња за мали деца.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чудо женски zaria quilted tote торба вино
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чудо женски zaria quilted tote торба вино

Има нешто во врска со ватирана чанта што е веднаш елегантна и го носи вашиот секојдневен стил на сосема �

DEN 879.68
Crocs Unise Crocband Clog Sundal
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Crocband Clog Sundal

Кроцбанд? Колекцијата го карактеризира оригиналниот крослит? Изградба на пена за целодневна удобност, �

DEN 359.84