• Ново
Stuplevivid vivid aqua zen балансирање на карпи Апстрактни сликарство сиво врамена уметничка печатена wallидна уметност

Stuplevivid vivid aqua zen балансирање на карпи Апстрактни сликарство сиво врамена уметничка печатена wallидна

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : карпа, камче, современа, модерна, апстрактна, форми, геометриски. Дизајн од Рут од Стајн.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Сет на женски дами од Мејфаир
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет на женски дами од Мејфаир

Мејфаир од страна на Седум Облека за микро руно е познато Супер мекост комбинирана со забавни, шарени от

DEN 479.84