• Ново
Чудо нација новородени девојки памучни печатени спиење 'n игра, 3-пакувања, големини 0м-6 9м

Чудо нација новородени девојки памучни печатени спиење 'n игра, 3-пакувања, големини 0м-6 9м

Buyers rating:
DEN 284.64

Износ

Спијте, играјте, повторете .. Одржувајќи ја нејзината рутина симпатична со печатениот сон на Wonder Nation. Сигурно дека ќе биде во тешка ротација, оваа едно и направената облека е менувач на игри-едноставно го лизне и бебето е подготвено за денот, без оглед на плановите. Изработено во супер мек памук, ова едно парче чудо има превртен патент, така што промените се брзи и лесни и бебето може да остане покриено. Ви благодариме на добрината добивате три. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три претстави за спиење. Fit : Опремена. Деколте : екипаж. Затворање : Превртен преден патент за брзи и лесни промени. Ракави : Долги ракави со манжетни за контраст. Ockебови : Ништо. Карактеристики : чувар на брадата; нозе покриени со двоен слој; печатење на сите. Забелешка : 100% памучни пижами не се ретарданти на пламен и треба да се вклопат. Печатете спиење ‘n Плеј за девојчиња од бебе од чудо нација.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Sandенски чевли на Luks® Sandенски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sandенски чевли на Luks® Sandенски чевли

Конечно, чевли како разноврсен како вашиот распоред! Што и да е денот, Мук Лукс Сенди ве носи таму во совр

DEN 239.84