• Ново
Собирање на соништата за хранење забавно играње кукли

Собирање на соништата за хранење забавно играње кукли

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Оваа кукла за бебиња од соништата е симпатична и сладок подарок за секое мало да сака и да се грижи. Има 14 "винилна глава и раце со засилувач и додатоци за хранење. Овој сет за хранење кукли за бебиња има животни карактеристики со прекрасна розова лак на главата и носи симпатична облека со срца на неа. Тоа прави идеален подарок За секое малечко да сака, да се грижи, да се храни и да носи каде и да оди. Собирање на соништата за собирање забавно играње кукли, 8 парчиња тврдо тело бебешка кукла. Хранење забавни додатоци. Бустер седиште. Нахрани и грижете се за оваа симпатична кукла за бебиња. 14 "14" Кукла со сет од 8 парчиња. Идеален сет за подароци со кутија за подароци. За возраст од 2 и повеќе години.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64