• Ново
Уникатни поволни цени женски плус големина цветни песни врвови кратки ракави слатки блузи

Уникатни поволни цени женски плус големина цветни песни врвови кратки ракави слатки блузи

Buyers rating:
DEN 367.84

Износ

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара во различни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покаже вашата совршена крива и удобните ткаенини ви овозможуваат пријатно искуство. Одликувајќи се со душо деколте и пилум полите, гази и благодатни, овој врв ја покажува вашата фигура во летен стил. Оваа цветно печатена шифонска блуза нуди романтичен изглед. Само дајте му на вашата сезона нон-стоп романтично чувство со овој бел цветен пилум врвот. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите Половина на половината- ширина на рамото1x 48 - 41 3/4 15 5/82x 51 1/8 44 7 /8 16 3/83x 54 3/4 48 3/8 - 174 X 58 1 /4 52 - 17 3/4 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина цветни песни врвови кратки ракави симпатични блузи 100% полиестер. Цветен принт. Душо врат. Кратки ракави. Копчето предно. ПЕЛУМСКИОТ ПОВЕЕ. Увезени. Машинско миење ладно со како боја во торба, ладно железо. Моделот е 5'7 ", 180 фунти одговара на големина 1x.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Хардвер Raybestos R-Line
  • Ново
Мислење на купувачите:

Хардвер Raybestos R-Line

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

DEN 0.67