• Ново
Tuphell Industries модерна цветна графичка уметничка галерија со облик на афион, завиткан од платно, печатена wallидна уметност, дизајн од Керол Робинсон

Tuphell Industries модерна цветна графичка уметничка галерија со облик на афион, завиткан од платно, печатена

Buyers rating:
DEN 1833.60

Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x-large : 30 x 1,5 x 30 преголеми : 36 x 1,5 x 36. Уметничките дела се однесуваат на : анемон; Цвеќе; Растенија; Афион; Петал, модерна, апстрактна, современа, сина. Дизајн од Керол Робинсон.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ролна хартија Tatco
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ролна хартија Tatco

Ролна хартија за банкет е совршен за големи настани Исечете до должина колку што е потребно за да одгова

DEN 415.84