• Ново
Време и време женски врзани за коса се опашки

Време и време женски врзани за коса се опашки

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Чувајте ја косата во проверка и завршете го изгледот на денот со оваа женска опашка за коса од време и TRU. Супер забавно и симпатично, оваа вратоврска за коса е одлично за да се постигне повторно и повторно. Рок високо пони со оваа симпатична вратоврска за коса со опашки за трендовски допир. Разновидниот стил и кул опашките ги прават совршени за секоја пригода! Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% еластичен. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лизгајте се. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои. Опашка за врзување на косата од време и Тру.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Rock It No-Slip Lead Lbard
  • Ново
Мислење на купувачите:

Rock It No-Slip Lead Lbard

Лентите за глава на Rockit No Slip се дизајнирани да одговараат на секоја глава со големина Кадифениот грб дод

DEN 3.00
Нема граници на главата на жената
  • Ново
Мислење на купувачите:

Нема граници на главата на жената

Добрите денови за коса започнуваат со симпатична лента за глава Создадете стил на неуспех секој пат со �

DEN 143.84
Чудо на нација на нација, парче, парче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чудо на нација на нација, парче, парче

Современата софистицираност и стилските палки се прават со квалитетот што би очекувале од Wonder Nation Дода�

DEN 142.08
Time and Tru Polka Dot Leopard Tie Tie, 10-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Time and Tru Polka Dot Leopard Tie Tie, 10-пакет

Еве еден пинчо, таму лушпа, насекаде пиштол! Чувајте ги вашите трепети скроти со овој додаток што мора да

DEN 1.00
Голем сет за клип на канџи - топли бои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Голем сет за клип на канџи - топли бои

Нудејќи широк спектар на стилови и додатоци за сите сезони и изглед со сè што ви треба за да се направите

DEN 2.33
Клипови за коса на Claw Claw, 3-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клипови за коса на Claw Claw, 3-пакет

Ова не е вашиот просечен клип за коса на канџи Слатко разгалениот дизајн го облекува овој класичен дода�

DEN 0.67
Клип за клип за возрасни за родилки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клип за клип за возрасни за родилки

Совршен додаток за родендени, додајте го вашиот Updo со овие кул клипови за канџи за родилници Декорирани

DEN 1.33