• Ново
Сет за време и трага, пакувајте се

Сет за време и трага, пакувајте се

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Трендовски нараквица или шик додаток за коса, сетот за чистење со 5 пакувања на TRU може да биде стилизирана на кој било начин да додадете носталгичен шарм во вашиот изглед. Вклучува сет со 5 пакувања. Ластик. Крпа. Машина за перење. Увезени. 5 пакувања Scrunchie сет од време и Tru.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Голем сет за клип на канџи - топли бои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Голем сет за клип на канџи - топли бои

Нудејќи широк спектар на стилови и додатоци за сите сезони и изглед со сè што ви треба за да се направите

DEN 2.33
Лак за потпишување на нане од нане
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лак за потпишување на нане од нане

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 2.67
Начин да се слави
  • Ново
Мислење на купувачите:

Начин да се слави

Барате некои нејасни велигденски уши да ги носат на овој велигденски празник? Овие осветлувачки уши на �

DEN 288.00
Врза за коса на родилка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врза за коса на родилка

Забавен подарок и додаток, овие врски за коса од родилки се премногу слатки за да поминат...

DEN 271.84
Време и лисја од лисја Супер Скринџи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и лисја од лисја Супер Скринџи

Неуредна коса? Ова е работа за Супер Скринџи! Земете го ова не може да ја промашите преголемата еластичн�

DEN 0.33
Клипови за коса на Claw Claw, 3-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клипови за коса на Claw Claw, 3-пакет

Ова не е вашиот просечен клип за коса на канџи Слатко разгалениот дизајн го облекува овој класичен дода�

DEN 0.67
Нема граници на главата на жената
  • Ново
Мислење на купувачите:

Нема граници на главата на жената

Добрите денови за коса започнуваат со симпатична лента за глава Создадете стил на неуспех секој пат со �

DEN 143.84
Врза за коса на родилка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врза за коса на родилка

Забавен подарок и додаток, овие врски за коса од родилки се премногу слатки за да поминат...

DEN 271.84