• Ново
Време и мега пакет за коса, 30 парчиња

Време и мега пакет за коса, 30 парчиња

Buyers rating:
DEN 192.16

Износ

Стилови што го крадат шоуто, овој мега пакет за коса од време и TRU има 30 различни забавни додатоци направени за комплиментирање на секоја пригода. Исклучиво на. Материјал : 35% пластика/30% метал/20% полиестер/10% еластично/5% стакло. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 30 додатоци за коса. Затворање : Еластичен и салон клип. Карактеристики : Декоративни детали. Мега 30-парчен пакет за коса од време и Тру.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и силно цврсто шепач
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и силно цврсто шепач

За секој ден на косата што не оди како што е планирано? Таму е трендовски штрајк за да го поправите Доста�

DEN 3.00
Боби пински сет, 7-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Боби пински сет, 7-пакет

Чувајте ја вашата коса обезбедена и стилска со овој симпатичен сет на боби пин! Одликувајќи се со седум �

DEN 2.33
Сет за време и трага, пакувајте се
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет за време и трага, пакувајте се

Трендовски нараквица или шик додаток за коса, сетот за чистење со 5 пакувања на TRU може да биде стилизира�

DEN 1.67
Врза за коса на родилка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врза за коса на родилка

Забавен подарок и додаток, овие врски за коса од родилки се премногу слатки за да поминат Изберете го ва�

DEN 271.84
Клипови за коса на Claw Claw, 3-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клипови за коса на Claw Claw, 3-пакет

Ова не е вашиот просечен клип за коса на канџи Слатко разгалениот дизајн го облекува овој класичен дода�

DEN 0.67
Јојо Сива со среден лак за коса
  • Ново
Мислење на купувачите:

Јојо Сива со среден лак за коса

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 0.67