• Ново
Студиото Wynwood Prints Мајка и син Типографија и цитати Семејни цитати и изреки wallидни уметности платно печати зелена 24х36

Студиото Wynwood Prints Мајка и син Типографија и цитати Семејни цитати и изреки wallидни уметности платно

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со мајка и син од печатење во студиото Wynwood, прекрасно дело за типографија wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис Green & Hue се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Декларирани својства

Најдобри предлози