• Ново
Винвуд студио Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати кристалите „Маријана“ - сино, злато

Винвуд студио Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати кристалите „Маријана“ - сино, злато

Buyers rating:
DEN 1067.84

Износ

Маријана, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Апстрактна авенија Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати кристалите „Маријана“ - сини, златни производи : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Геометриски дизајн со тема за кристали за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози