• Ново
Нова стандардна замена на задниот возач на страната на горниот дел на тркалото за поправка на горниот дел на тркалото, се вклопува во 2002 година- Dodge RAM 1500

Нова стандардна замена на задниот возач на страната на горниот дел на тркалото за поправка на горниот дел

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

With a Serious and Unwavering Commitment to Providing Customers a Broad Range of High Quality Replacement Components, Equipment, and Parts to Repair and Accessorize Their Automobiles, Trucks, and Other Vehicles, We Are Offering a New Standard Replacement Driver Side Rear Upper Wheel Arch Patch, 39 3/8 x 15 1/2. Тој е дизајниран да го замени постојниот панел за лак на тркалото. Тоа одговара на вашиот 2002-2008 Dodge RAM 1500. Проверете дали е сигурен дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. KAI Нова стандардна замена на задниот возач Страна на горниот дел на тркалото за поправка на лакот, се вклопува во 2002-2008 Dodge RAM 1500 39 3/8 x 15 1/2, изработен од челик. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 2002-2008 Dodge RAM 1500 2003-2008 Dodge RAM 2500 2003-2008 Dodge RAM 3500 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози