• Ново
Одете до танцот Сликарство печатење на завиткано платно

Одете до танцот Сликарство печатење на завиткано платно

Buyers rating:
DEN 768.00

Износ

ПРИРАЧНИК ЗА КАНВИ ПРИРАЧНИК ОД КОЛЕКТИВНОСТ НА МАРМОНТ Хил Арт Професионално рачно испружено завиткано во одржливо, невородно дрво „Прошетка до танцот“ Сликање на печатење на завиткано платно : ликовно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Декларирани својства

Најдобри предлози