• Ново
Трговска марка ликовна уметност „мачка и петел 1“ платно уметност од Оксана Зика

Трговска марка ликовна уметност „мачка и петел 1“ платно уметност од Оксана Зика

Buyers rating:
DEN 671.84

Износ

Уметник : Оксана Зиакасубјект : Animalstyle : Modern & Modern и Modernivery Product Type : Gallery-обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија, се одликува со мачка со градска сцена во своето тело. Процес за создавање репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Оксана Зика 'Мачка и петел 1' платно уметност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72
  • Ново
Мислење на купувачите:

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 3.33
Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67