• Ново
Eco Tech Gal сензор за движење од не'рѓосувачки челик, кујнски отпадоци, црна

Eco Tech Gal сензор за движење од не'рѓосувачки челик, кујнски отпадоци, црна

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

The Eco Tech 13 галон не'рѓосувачки челик ѓубре е идеален за кој било простор. Се одликува со стилски модерен дизајн со финиш од не'рѓосувачки челик и автоматски сензор без допир за практичност без раце што промовира чистота и добра хигиена. Овој простран ѓубре ќе додаде талент на кој било простор. Со беспрекорна надворешност од не'рѓосувачки челик, овој ѓубре е совршен за канцеларијата, просторијата за домови или домашната околина. Издржливиот материјал нуди лесна површина за чистење. Овој ѓубре е компатибилен со стандардна лагер за ѓубре од 13 галон. Големината на овој ѓубре е совршена за сите ваши домашни или канцелариски потреби . Целокупните склопени димензии на оваа ставка се 14,82 ”L x 10.14” W x 24,82 ”H . Стилски лесен за чистење на надворешноста на не'рѓосувачки челик . Отпадни торби безбедно се воспоставени и скриени од погледот . Батериите не се вклучени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика Чувајте го ед

DEN 2.00
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52
Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33