• Ново
Aukfa 26 крстосувачки велосипед велосипед велосипед за мажи, црна боја

Aukfa 26 крстосувачки велосипед велосипед велосипед за мажи, црна боја

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Прилагодливи лавици : Да. Предложениот број на луѓе за склопување/инсталирање : 1. Гаранција за производи : да. Возете со доверба и свртете глави каде и да одите. Капацитет за одржување : . Супериорна удобност и безбедност-велосипедот на нашите мажи Аукфа му дава приоритет на вашата удобност и безбедност. Одликувајќи се со големина на тркалото од 26 инчи и ниска рамка за пикап, таа нуди лесен влез и излез на чекор и излез, додека додава допир на софистицираност на вашите урбани возења .Подигнете го вашето градско патување со патување со нашиот велосипед за машки крстосувачи AK-SO01-001. Висококвалитетните гуми обезбедуваат одлична влечење и амортизирање, обезбедувајќи стабилно и удобно возење. Може да се пофали со кадифен кафеава кожна седло и удобно залепи за опуштена позиција за возење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бебе картичка за белег
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бебе картичка за белег

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

DEN 1.33