• Ново
Ournourneуни колекција женски лана широка ширина на ширина, балетски станови на пети

Ournourneуни колекција женски лана широка ширина на ширина, балетски станови на пети

Buyers rating:
DEN 335.84

Износ

Лана извлекува инспирација од гроздобер модата и ги носи напред во модерните времиња. Оваа колекција со широки ширина Д'Орсај од Cournee Collection се одликува со измама на вампир и манжетна за автентичен изглед од 1920-тите. Подготвена влошка и тенок каиш на глуждот, прицврстена со мачна тока, го комплетира овој дизајн на веганска кожа и го обезбедува вклопувањето. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Микро велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat

Напредно зачинување со 9шик, 3 женски мекобол Совршејќи ја комбинацијата на издржливост и мала тежина со

DEN 2.33
Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker

Чувајте го ладно со лесно носење удобност во Micro Spec Skechers Texlor Оваа лесна патика за влечење има атлетска т�

DEN 319.84
Арго Спорт печати внатре.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Арго Спорт печати внатре.

Патувајте во стил и се издвојувајте од толпата со Argo Sport Print 26 in Tote торба Тоа е совршена торба за одмор или

DEN 1.00