• Ново
Активно вклопување на долгиот ракав за мажјак активен качулка

Активно вклопување на долгиот ракав за мажјак активен качулка

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Повторно пријатно е кул. Класичната качулка на пуловер добива освежувачко ажурирање од Тахари што го олеснува носењето и спарувањето со вашите омилени џогери за целосен изглед. Овој машки качулка е завршен со текстуриран, мек до-до-до-допир faux sherpa што го прави ваш слој за сезоната на худи и пошироко. Ockебови : Предниот кенгур џеб со ткаено лого на една страна. Карактеристики : прикачен аспиратор со влечење; Појавување на поставата низ аспираторот и телото за дополнителна топлина и удобност. Машка faux sherpa pullover худи од Тахари. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Active Fit. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Gerber Baby Baby Boys Tank Onesies Bodysuits, 4-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gerber Baby Baby Boys Tank Onesies Bodysuits, 4-пакет

Телови за бебиња од Гербер се секогаш хит! Овие симпатични, разновидни каросерии за бебето за бебе се на�

DEN 112.00