• Ново
Madden Girl Goldiie Footbed Sundal

Madden Girl Goldiie Footbed Sundal

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

„Goldiie“ на Мадден Девојка е класична силуета за нозе во кревет со дното на платформата. Се одликува со дното налик на плута со платформа и две прилагодливи токи за вклопување. Подножје. Сандал. Жени. Бело.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Торба за монограм дамаск монограм
  • Ново
Мислење на купувачите:

Торба за монограм дамаск монограм

Thummprintz, Damask Monogram Black Grey : Traible Printed 100 проценти полиестерски материјали се вклопуваат преку миење на рамена

DEN 319.84