• Ново
Безжични 1 винил мини ролетни сјајни капучино 42 w 64 ч

Безжични 1 винил мини ролетни сјајни капучино 42 w 64 ч

Buyers rating:
DEN 863.84

Износ

Канцеларија : Нашите висококвалитетни и лесни за употреба безжични винилни мини ролетни е канцеларија. Неговата безжична функција во комбинација со неговите отпорни на искривување и отпорни на влага, ги прават нашите мини ролетни ниско одржување и долго траење. Имајќи го ова предвид, ние имаме за цел да обезбедиме едноставни упатства за мерење за сите наши клиенти. Исто така, ќе добиете упатство за инсталација, хардвер за инсталација. Водич за мерење За совршено вклопување во хирологијата, знаеме колку е важно да се имаат правилни мерења.Нашите безжични 1-инчни винилни мини ролетни се класичен третман на прозорецот со елегантен и издржлив дизајн.

Декларирани својства

Најдобри предлози

САД, АД миленичиња носач, мал, бел
  • Ново
Мислење на купувачите:

САД, АД миленичиња носач, мал, бел

Овој носач на миленичиња е совршено решение за транспорт на мали животни Носачот вклучува рачка, четири

DEN 2.67