• Ново
Одлична вредност мини шеќер бисери, бели, 2. мл

Одлична вредност мини шеќер бисери, бели, 2. мл

Buyers rating:
DEN 79.68

Износ

Одлична вредност Мини бисери со бел шеќер се сјајни јадливи десертни врвови кои обезбедуваат зачудувачки конечен допир на вашите печени третмани. Посипете некои од овие светкави шеќерни бисери на врвот на ладените колачи, кекси, колачиња, сладолед или други слатки за да им дадете елегантен изглед. Послужете ја најценетата торта што некогаш сте ја направиле на свадбата на клиентот, или создадете забавна торта со сирена теми за роденденската забава на вашето малечко, со тоа што ќе ги надминете вашите конфекции со овие мали шеќерни бисери кои ги истакнуваат сите убави карактеристики што ги направивте. Дајте им на вашите десерти искра што им е потребна за да се истакнат и да ги покажат своите вештини кога ќе ги соберете со одлична вредност мини бисери со бели шеќери. Производите за вредности им обезбедуваат на семејствата прифатливи, високо квалитетни опции за намирници и домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи што опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност мини шеќер бисери, бели, 2,95 мл : сјајни бисери со бела боја. Елегантен додаток на вашите десерти. Класичен шеќерен вкус. 2,95 мл тегла обезбедува многу бисери за да го задоволи вашето креативно копнеж.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Машка опуштена подигање Jeanан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машка опуштена подигање Jeanан

Опуштениот Bootcut Jean од Wrangler Jeans е направен за секојдневно носење Нејзиното опуштено вклопување им овозмо�

DEN 1.00
Solidma STR ST235 80R E гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Solidma STR ST235 80R E гума

Solid Max STR е изградена гума за приколка за приколки за комерцијални, рекреативни или опрема за средна долж�

DEN 1.33