• Ново
Artsy Mats Чиста скрипта бел камен без лизгање бања

Artsy Mats Чиста скрипта бел камен без лизгање бања

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Директно и до точка, оваа камена бања е совршен акцент на секоја модерна бања. Оваа светла бела диатомајска земја е украсена со зборот "чиста " во ветровито скрипта. Чиста скрипта бел камен што не е лизгање бања, содржи 1 парче што мери 23,62-во x 15,35-во. Бела диатомејска камена камена камена бања со црна скрипта што гласи „чиста“. Moppable и лесен за чистење. Не бели. Дијатомејската земја е мека седиментна карпа која е апсорбирана и антимикробна по природа. Доаѓа со мат што не се лизга. МАТ мерки 23,62-во x 15,35-во. Наменето само за внатрешна употреба. Брза сува површина : суво на допир за 60 секунди.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Igloo Can Can Snapdown Cooler Bag, Blue
  • Ново
Мислење на купувачите:

Igloo Can Can Snapdown Cooler Bag, Blue

Од салата до одборот или патеките, IGLOO Snapdown 36 е најлесниот брод за да ве задржи поттикнати Со изолацијата

DEN 1.67
Виси стол за хамак, повеќе бои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Виси стол за хамак, повеќе бои

Виверот што виси Хамак Чаир нуди вкупна релаксација и може да се постави скоро каде било...

DEN 2878.24
Маичка за изведба на Мажите на Расел
  • Ново
Мислење на купувачите:

Маичка за изведба на Мажите на Расел

За салата, рано утринското цртичка или секојдневно носењеоваа маица за изведба на мажите од Расел има а�

DEN 223.84
ЧАРИКЛИЈА ЗАРИС 'ПАВПАВ VI' КАНВАС АРТ
  • Ново
Мислење на купувачите:

ЧАРИКЛИЈА ЗАРИС 'ПАВПАВ VI' КАНВАС АРТ

Уметник : Chariklia Zarris Предмет : Floral Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова п

DEN 2.33