• Ново
Атлетски дела Виножито тркач Атлетска патики

Атлетски дела Виножито тркач Атлетска патики

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Можете ли да кажете забавно? Атлетските работи тркач на виножито Атлетски патики чевли се суштински додаток на нејзината секојдневна гардероба. Одликувајќи се со издржлив горен со осветлена надворешна плоча, ќе се забележите дека сте во моден тренд! Единствениот не-обележување е цврст, но флексибилен. Таа може да ги спари со својата училишна униформа, нејзините омилени хеланки или фармерки и шорцеви. Тие се разноврсни за таа девојка во движење! Осветлена. Издржливи материјали. Не обележување на надворешната страна.

Декларирани својства

Најдобри предлози