• Ново
Канцеларијата - постер за wallидови на писма, 14.725 22.375

Канцеларијата - постер за wallидови на писма, 14.725 22.375

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Овој трендови Интернационал Канцеларијата - Постери за wallидови со букви е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Office - Pletters Wall Poster : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Декларирани својства

Најдобри предлози

Sun Zero Every Blackout Poll Polly Single Curnate, 40 63
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sun Zero Every Blackout Poll Polly Single Curnate, 40 63

Sun Zero Every 100% панели за завеси за затемнување обезбедуваат крајна технологија за блокирање на светлина за

DEN 407.84
Женски летачки кардиган
  • Ново
Мислење на купувачите:

Женски летачки кардиган

Flishенскиот летачки кардиган од срцев удар доаѓа во силуета со лесна облека Структурното тело му дава на

DEN 2.67