• Ново
Официјално лиценциран сет за микрофибер во Мичиген Волверинс - Близнак

Официјално лиценциран сет за микрофибер во Мичиген Волверинс - Близнак

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Покажете го вашиот тимски дух со нашите официјално лиценцирани Georgiaорџија Булдогс НЦАА листови од северозапад. Направено со ултра мек полиестер микрофибер за најголема удобност додека сонувате за победа на вашиот тим. Во сетот на листови се одликува со дизајн на лого за повторување на тимот. Длабок џеб. Официјално лиценциран NCA производ. Близнак : Опремена 75 "x 39", рамен 96 "x 66", една перница 20 "x 30".

Декларирани својства

Најдобри предлози