• Ново
Terra & Sky Women's Plus Shape Shige Wonen Capri Pant со контрола на стомакот

Terra & Sky Women's Plus Shape Shige Wonen Capri Pant со контрола на стомакот

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Оваа женска плус големина, ткаени ткаени, Капри Пант, веднаш ќе ви го намали стомакот додека еластичната половината нуди дополнителна удобност. Скриена панел за контрола на стомакот ќе ви ја изедначи стомакот и ќе ја ласкави вашата фигура. Супер истегнување милениумска ткаенина има одлично истегнување и закрепнување што ви дава цел ден удобност додека изгледате јасни и полирани. Ова влечење на Capri има чисти линии со функционални предни џебови што го прави совршено да се носи под сите врвови. Се одликува со 19 "inseam што е одлично за облекување нагоре или надолу. Изберете од разновидни бои. Контрола на стомакот. Супер истегнување милениумска ткаенина. Повлечете го стилизирањето. Функционални предни џебови. 19" ИНСЕАМ. Машинско миење ладно.

Декларирани својства

Најдобри предлози