• Ново
Студиото Wynwood Prints се врти врвен празник и сезонски празници wallидни уметнички платно печати сива 13х19

Студиото Wynwood Prints се врти врвен празник и сезонски празници wallидни уметнички платно печати сива 13х19

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со вртежен празник од печатените студио Wynwood, прекрасно дело за празници за holidayидови изработени со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетна хартија за да се обезбеди неговата сива нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и елегантната црна рамка го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Рамка за уметничко печатење, професионално рачно врамени во црна рамка за слики. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Декларирани својства

Најдобри предлози